شرکت پیشگامان جهان صنعت آسیا، مجموعه ای تجاری، فنی و مهندسی تخصصی در زمینه ماشین آلات صنعتی بوده و هدف راهبردی آن تامین ، تجهیز ، ارائه خدمات فنی و مهندسی و ارائه آموزشهای مورد نیاز صنایع مختلف ، موسسات ، کارگاههای فعال در زمینه ماشین افزار می باشد. مدیران و پرسنل این شرکت با پیشینه ای 30 ساله و تجربه مستقیم در این صنعت بر این باورند  که در جهت رضایت حداکثری خریدارن و مشتریان نهایت  تلاش خود را معمول و خدمات خود را در یاد و ذهن مشتریان خود ماندگار نمایند.
        صنعت ماشین ابزار صنعتی مولد ودرونزا و قوه محرکه و پیشران تولید وصنعت محسوب میگردد و شرکت پیشگامان جهان صنعت آسیا مفتخر است بعنوان عضوی پیشرو از جامعه صنعتی ، بخشی از نیاز مندی های وسیع این حوزه را در زمینه های فن آوری و مهندسی تامین و پشتیبانی نماید.
       شرکت پیشگامان جهان صنعت آسیا، با اطمینان از اینکه خدمات ارائه شده با هر اندازه از کسب و کار ، از کارگاه های کوچک گرفته تا شرکت ها و صنایع و معادن بزرگ، خودروسازی و صنایع وابسته  ، کشتی‌سازی، پتروشیمی و پالایشگاهی ، کشت و صنعت و کشاورزی،  صنایع نظامی ، موسسات دولتی ، مراکز  آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاهی  و بسیاری موارد دیگر ، در ارتباط است اعتقاد دارد که بهترین ها را برای انتخاب ارائه نماید.
        شرکت پیشگامان جهان صنعت آسیا با تکیه بر تخصص و توانمندیهای خود و داشتن نیروی انسانی متبحر و با سابقه که سالیان متمادی در حوزه های فنی و مهندسی،مدیریت صنعتی،پروژه های اتوماسیون صنعتی،نگهداری و تعمیرات،آموزش های تخصصی و کاربردی مهارتی،طراحی و ساخت قطعات صنعتی ،تامین ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید و قطعات یدکی فعالیت نموده اند، بصورت فعال در تمامی زمینه های فوق آماده همکاری با شرکت ها و جامعه صنعتی کشور میباشد و رسالت خود را بر مبنای اصل رضایتمندی و جلب اعتمادو اطمینان بخشی مشتریان از خدمات خود بنا نهاده است.
این شرکت مشتریان خود را بزرگترین سرمایه خود دانسته و انجام پروژه های مختلف در شرکت ها ی بزرگ و معتبری  مانند ایران خودرو ،سایپا،تراکتورسازی ایران،مجتمع های پتروشیمی و .... گواه کیفیت خدمات این شرکت میباشد.